Battlevoid: Harbinger

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 14.99 TL
  • Boyut 112 MB
  • Version 2.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Bugbyte
Strateji tabanlı mobil oyunlarda yer almayı seviyorsanız Battlevoid: Harbinger mobil oyununa sahip olun.

Battlevoid: Harbinger mobil oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza belli bir ücret karşılığında indirerek oynayabileceğiniz başarılı bir strateji oyunudur. Oyunumuzun hikayesine gelecek olursak; Battlevoid: Harbinger yıldız haritası stratejisi ve gerçek zamanlı uzay savaşlarını harmanlayarak bir araya getiren bir bilim-kuru uzay keşif oyunudur.

Düşman bölgelerine, evden bilinmeyen galaksilere uzaklaşmak, hiper uzaydan atladığınızda karşılaşacağınız şeyleri asla bilememekle görevli genç bir komutan olarak oyunda yer alacaksınız. Oyun sizleri bambaşka bir dünyanın parçası yapacaktır. Sizde uzayın derinliklerinde farklı bir macera yaşamak isterseniz Battlevoid: Harbinger mobil oyununa sahip olun. 

Bu heyecan verici bilim kurgu ve macera oyununu oynarken kendinizi adeta sinema filminin içerisinde gibi hissedeceksiniz. Çünkü oyunun başarılı sahneleri sizlere gerçekmiş gibi hissettirecektir. Her oyunda yeni prosedürel olarak üretilen galaksileri tek tek keşfedebilir ve buralarda küçük bir gezintiye çıkabilirsiniz. IOS cep telefonunuz ile sizde sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz bir mobil oyun oynamak isterseniz Battlevoid: Harbinger oyununa sahip olmalısınız. Oyunumuz sizlere uzayın derinliklerinde macera dolu anlar yaşatacaktır. 

Daha Fazla Göster
Battlevoid: Harbinger indir
DİĞER SÜRÜMLER