Battlevoid: Harbinger

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 112 MB
  • Version 2.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Bugbyte
Battlevoid: Harbinger mobil oyunu IOS mobil cihazınızda keyif alarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Battlevoid: Harbinger IOS mobil cihazınız küçük bir mebla ödeyerek indirip oynayabileceğiniz heyecanlı bir strateji oyunudur. Oyunumuzda bambaşka bir dünyanın parçası olacak ve bir komutan olarak görev alacaksınız. 

Battlevoid'de: Harbinger, filosuna ve ekipmanınıza ilişkin kararlar vermek, şaşırtıcı ve zorlayıcı unsurlarla yüzleşmek, Battlestations'ı avantajına kullanmak ve insanlığı savunurken hayatta kalabilmek için şiddetli bir şekilde savaşmak zorunda kalacaksınız. Bunun için başarılı bir oyun performansı sergilemek zorundasınız.

Strateji, taktik ve kaynak yönetimi Battlevoid mobil oyununun temel kuralıdır. Düşmanlarınıza karşı başarılı bir savaş çıkartmak için stratejiniz çok önemlidir. Geminin suç ve savunmalarını planlayın. Geminizi düşman silahlarına karşı güçlendirin ve onlara akıllıca kulluk edin. Düşmanlarınızı tuzaklara çekin veya düşmanlarınızı Dikkatinize doğru tehlike işaretleri ile dağıttı.

Battlevoid: Harbinger, basın ve oyuncular tarafından övüldü ve oyun için sağlam bir topluluk yarattı.Oyunumuzun ses efektleri ve görsel unsurlarının oldukça başarılı işlenmiş olması oyunun kalitesini iki katına çıkartmaktadır. 

Daha Fazla Göster
Battlevoid: Harbinger indir
DİĞER SÜRÜMLER